Servis

Součástí naší prodejny je samozřejmě i profesionální servis lyží, snowboardů, běžek i ostatního zimního vybavení. Ceník najdete ve spodní části této stránky.

Co nabízíme

Během celé zimní sezóny nabízíme standardní údržbové práce např. broušení hran, čištění, impregnace a leštění skluznic.

Připravili jsme si pro vás též výhodné balíčky, které obsahují základní servis, případně tzv. velký servis.

Ceník servisních prací obsahuje nejen ceny údržbových prací, ale i ceny jednotlivých servisních úkonů např. montáže, demontáže a výměny vázání, které jsou v servisu standardně prováděny.

Údržba a servis lyží je ještě rozšířena o diagnostiku, tedy možnost kontroly seřízení vázání a správnou úroveň nastavení vypínacích tlaků dle předepsaných norem (většinou na přání zákazníka jako požadavek pojišťoven, potažmo školských zařízení). Tuto službu provádíme jak na lyžích z naší půjčovny a na lyžích u nás zakoupených, tak i na lyžích donesených zákazníkem. Tato služba je hodně žádaná, a proto jsme se rozhodli investovat do nového seřizovacího stroje „SKI BIND TESTER JMFK“, který pracuje v souladu s normou ISO 11088.

Bootfitting

Co to vlastně znamená?

Stručně řečeno dokážeme Vaše nové i starší lyžáky upravit tak, aby vám dokonale padly. Nejen, že se tím zvýší bezpečnost lyžování, komfort a pohodlí, ale v neposlední řadě se dostaví také stabilita a příjemný pocit z jízdy.

Víte, proč vás bolí nohy?

Nohy nás celý život nosí, umožňují nám denní pohyb, sport, turistiku a jiné. Považujeme to za samozřejmost, nevěnujeme jim však – kromě základní hygieny – péči ani několik minut denně. Jako každý přetěžovaný orgán našeho těla, tak i nohy podléhají únavě, která je přímo úměrná jejich zátěži (nadměrná váha těla, nošení těžkých břemen, dlouhá chůze či stání). Svaly držící klenbu nohou se unaví, povolí jejich napětí, klenba se zplošťuje, kost patní se sklání dolů, a tím se většina kostí nohy propadá do roviny. Prvním varováním narušované funkce nohou jsou pocity únavy nohou, pocit těžkých nohou, pocit malých bot a ztráta pružnosti chůze. Protože se po odpočinku tyto pocity ztrácí, není toto varování náležitě vyslyšeno. Jen málokdo z nás si uvědomí, jak málo péče vlastním nohám věnuje.

A právě proto je součástí této služby i analýza Vašeho chodidla, zjištění případných abnormalit, otlaků a vytvarování vnitřní boty i skeletu dle Vašich potřeb, a právě v těchto místech. Doporučenou a žádoucí službou je též výměna a zastavění nové vložky do lyžařských bot dle provedené analýzy. Výrobcem vložek, se kterým dlouhodobě spolupracujeme je firma SIDAS.

Ceník

ceník služeb
Pondělí - Pátek
Zavřeno do října 2024
Sobota
Zavřeno
Neděle
ZavřenoNajdete nás na adrese: Třebovská 36 | Mohelnice