Půjčovna

V naší prodejně nechybí ani půjčovna, ve které si kromě lyžařských, snowboardových a běžeckých setů můžete zapůjčit také jednotlivé vybavení. Mezi nimi najdete například hole, boty nebo helmy. Kromě krátkodobého pronájmu můžete využít také naší celoroční půjčovnu, díky které si můžete lyžařské vybavení zapůjčit dlouhodobě a přitom za skvělé ceny.

Novinky pro letošní sezonu:

Jelikož se registrace osvědčila a zaznamenala příznivý ohlas, budeme v tomto systému pokračovat i nadále. Jak to funguje? Vyplněním této registrace potvrdíte souhlas s obchodními podmínkami zapůjčení lyžařského vybavení a souhlas s poskytnutím osobních údajů – GDPR. Hlavním důvodem byla a je úspora času při vlastní návštěvě na prodejně a možnost seznámit se v klidu s podmínkami zápůjčky. Zároveň Vám bude přiděleno registrační číslo, které bude platné po celou dobu spolupráce s naší půjčovnou. Na prodejně pak při Vaší návštěvě dojde pouze k vyzvednutí domluveného př. rezervovaného vybavení. Pokud bude zákazník registrován může následovat neomezený počet půjčovacích cyklů bez zdržování těmito formalitami.

Další novinkou loňské sezony byla možnost si po registraci zarezervovat lyžařské vybavení, a to na jakýkoliv termín v sezoně 2020/21 a v sezónách následujících, po dobu platnosti registrace. Součástí tohoto rezervačního systému je i jednoduchý průvodce, který Vám pomůže vybrat správnou velikost lyží, lyžařských bot, lyžařských holí i helem.

Registraci i rezervaci je možno provést na jakémkoliv zařízení, které je možno připojit na internet. Může to být domácí PC či notebook, pracovní počítač, ale též mobilní zařízení, jako jsou mobilní telefony či tablety.

Ceníky

JUNIOR – od 2 do 16 let věku (rok dovršení)

SENIOR – od 17 do 100 let věku (rok dovršení)

Pokud velikost půjčovaného materiálu pro věkovou hranici „Junior“ přesáhne velikost boty 27 (max. junior velikost), musí být zapůjčená bota a v návaznosti i lyže ze skupiny „Senior“ . V těchto případech bude i cena zápůjčky účtována jako „Senior“.

CELOROČNÍ PŮJČOVNA (SETY)

PŮJČOVNÉZÁLOHA
LYŽE & Snowboard | JUNIOR komplet 2 699 Kč1 500 Kč
LYŽE & Snowboard | SENIOR komplet 2 799 Kč1 500 Kč
BĚŽECKÝ komplet (běžky, boty, hole) 2 499 Kč1 500 Kč

TÝDENNÍ/VÍKENDOVÝ PRONÁJEM (SETY)

VÍKENDTÝDEN
LYŽE & Snowboard | JUNIOR komplet 699 Kč1 299 Kč
LYŽE & Snowboard | SENIOR komplet799 Kč1 499 Kč
BĚŽECKÝ komplet (běžky, boty, hole) - KAUCE 1 500 Kč699 Kč1 299 Kč
SKI/SNB set na školní lyžařský výcvik---1 199 Kč

V případě dohody je možné prodloužení zápůjčky nad rámec základní sazby. Sazba je stanovena 100,- Kč za každý den prodloužení.

JEDNOTLIVÉ VYBAVENÍ

VíkendovéTýdenní
Junior SKI/SNB399 Kč789 Kč
Senior SKI/SNB459 Kč919 Kč
BOTY SKI/SNB SENIOR 259 Kč519 Kč
BOTY SKI/SENIOR JUNIOR 359 Kč719 Kč
HELMA 259 Kč519 Kč
BRÝLE 259 Kč519 Kč
SNĚŽNICE399 Kč789 Kč

V případě dohody je možné prodloužení zápůjčky nad rámec základní sazby. Sazba je stanovena 50,- Kč za každý den prodloužení.

Doplňující informace

Veškeré vybavení určené k půjčování prochází pravidelnou profesionální kontrolou a údržbou před začátkem sezony a samozřejmě i v jejím průběhu.

Pokud zákazník požaduje kontrolu seřízení vázání a správnou úroveň vypínacích tlaků dle předepsaných norem (většinou jako požadavek pojišťoven, potažmo školských zařízení) jsme schopni tuto službu provést, a to jak na lyžích z naší půjčovny, lyžích u nás zakoupených, tak i na lyžích donesených.

Tuto službu provádíme na seřizovacím stroji „SKI BIND TESTER JMFK“, který pracuje v souladu s normou ISO 11088.

Kvalitní a správné seřízení vypínacích tlaků lyžařského vázání výrazně omezí vznik úrazů zapříčiněných špatným nastavením.

Pondělí - Pátek
Zavřeno do října 2024
Sobota
Zavřeno
Neděle
ZavřenoNajdete nás na adrese: Třebovská 36 | Mohelnice