Prodejna

V naší prodejně, která se může pyšnit plochou přes 600 m2, najdete kompletní vybavení pro zimní sporty. Kromě samotných lyží, snowboardů, běžek, lyžařských a snowboardových bot u nás najdete také řadu příslušenství a doplňků. Během vaší návštěvy vám rádi pomůžeme s výběrem všech součástí prodávaného sortimentu. Těšíme se na vaši návštěvu.

5000+
lyží a snowboardů
2000+
helem a brýlí
4500+
lyžáků

Lyže

Po celou dobu historie naší prodejny bylo naším hlavním cílem prodávat použité lyže, a to v co největší pestrosti výrobců, výkonnosti, typů použití, a hlavně v co nejlepší možné kvalitě a ceně, jako jde u použitého zboží dosáhnout.

Na tomto místě je potřeba upřesnit, že použité lyže, které u nás můžete nakoupit nejsou lyže bazarové, tedy lyže „bez minulosti“, vykoupené někde „na váhu“. Naše lyže jsou vykupovány převážně z alpských test center a půjčoven, a převážná většina nepřesahuje 3 roky stáří. Některé TOP modely mají odježděno pouze několik týdnů!

Naší snahou je zákazníkům pomoci s výběrem vhodných lyží, aby plně vyhovovaly požadavkům na výkon lyže, způsob jízdy a způsob použití. Samozřejmě s výběrem nejvíce pomáháme začátečníkům, případně jezdcům, kteří obměňují výbavu po delší době. Jsme však schopni poradit a vybrat lyže i pro výkonné, sportovní jezdce, pomoci jim s případnou změnou stylu jízdy.

Zákazník u nás najde lyže pro všechny skupiny. Máme lyže sportovní pro muže i ženy, ale i lyže konstrukčně vyvinuté právě pro ženy, př. pohodlnou jízdu obou skupin. Samozřejmostí jsou lyže dětské a juniorské. A právě této skupině lyžařů věnujeme velkou péči. Správný výběr lyží pro děti a juniory je z počátku jenom o délce a – co si budeme povídat – o vzhledu. Při obměně při opětovném nákupu také výkonost dle schopností lyžaře. A pokud bude lyže dobře zvolena, pomůže mladému jezdci výkonově růst a některým jedincům se stát i závodníkem.

Lyžařské boty

Stejně jako u lyží, tak i u lyžáků máme u nás velký výběr použitých bot od dětských přes dámské až k pánským či sportovní vysokoflexovým. Tady je však potřeba upozornit, že v segmentu lyžařských bot se trend postupně mění a přesouvá se k nákupu nových bot. Proto i naše nabídka je dnes již cca z 50 % zaměřena na nové, většinou pro danou sezonu určené lyžařské boty různých značek.

Z důvodu pestrosti nabídky, a to hlavně cenové, u nás najdete a samozřejmě můžete nakoupit boty sice nové a nepoužité, ale zároveň mimo segment sezónních špiček, tedy starší modely, které jsou i cenově dostupnější všem skupinám našich zákazníků.

Dalšími menšími sortimentními skupinami lyžařských bot jsou boty pro „moderní a módní“ odnože lyžování, jako jsou freestyle, skialp, případně výkonné závodní lyžařské boty s flexi 130 až 150 st. Na tomto místě bych rád zdůraznil, prodej u nás neprobíhá stylem některých marketů: „Jakou máte velikost? Tady jsou a doma si to zkuste. To bude určitě dobrý!“ U nás velmi dbáme na správném a kvalifikovaném výběru.

Dnes už sice většina lyžařů ví, že jediným rozměrem není velikost, tedy délka boty, ale pro pohodlí je neméně důležitá i šířka plosky nohy, kdy rozhodují milimetry o pohodlí místo otlaků. Důležitá je i tzv. flexe boty, tedy její tuhost. U nás Vám nohu změříme a poté vybereme nejvhodnější model tak, aby pro vás bylo lyžování požitkem a ne utrpením. Pokud je potřeba, doporučíme i ortopedické vložky do lyžařských bot, které též prodáváme.

Snowboardy a boty na snowboard

Samozřejmě i tato část sortimentu pro zimní sporty je v naší prodejně zastoupena. Opět – jako u lyží – se většinou jedná o snowboardy použité do 3let věku. Zastoupena je většina známých značek v různých provedeních a délkách. Pomoc s výběrem je i u tohoto sortimentu samozřejmostí.

Snowboardové boty – i v této skupině jsme schopni, jak nabídnout a pomoci s výběrem z použitých bot známých i méně známých značek, tak i doporučit boty nové v modelech letošních i starších.

Běžky a běžecké boty

V tomto sortimentu jsme na letošní sezonu výrazně posílili nabídku. Mimo standardní nabídku běžek tradičních světových značek jsme zajistili kompletní nabídku největšího českého výrobce běžek (Sporten) a běžeckých bot (Botas). Zde jsme schopni ve velmi krátké době zajistit jakýkoliv model běžek, ať už budou určeny na turistiku či závodění, klasiku či skate. I zde je samozřejmostí poradenská služba a pomoc s výběrem.

Pondělí - Pátek
Zavřeno do října 2024
Sobota
Zavřeno
Neděle
ZavřenoNajdete nás na adrese: Třebovská 36 | Mohelnice